Sindolor, Fiterman Pharma, 12 cpr

Sindolor, Fiterman Pharma, 12 cpr

Tripla acțiune în calmarea durerii: analgezic, antinevralgic, antipiretic.

Poți primi comanda mâine opțiuni de livrare 5+ buc în stoc
9 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 99 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei
Credite oferite: 0.9 credite
Retur Gratuit În 14 de zile
Armo
Trusted
Lets Encrypt
Mastercard
Visa
Fii primul care lasă un review acestui produs.

Efect până la 8 ore de la administrare.

Indicații:

  • algii, cefalee, nevralgii, nevrite, dureri dentare, dureri reumatice, dureri postoperatorii, durere și febra asociate cu răceală și gripa

Compoziție:

  • paracetamol 250mg, propifenazona 150mg, cafeină 50mg

Mod de administrare:

  • copii peste 15 ani și adulți, 1-2 cpr odată, maxim 3 doze/ zi

Prezentare:
12 comprimate

EAN: 5944732006167
Brand: Fiterman
Numele original: SINDOLOR X 12 compr.
Ultima actualizare a paginii: 15.2.2020 05:02
În stoc furnizor În stoc furnizor

Îți recomandam aceste produse alternative

EAN: 5944732006167
Brand: Fiterman
Numele original: SINDOLOR X 12 compr.
Ultima actualizare a paginii: 15.2.2020 05:02
În stoc furnizor În stoc furnizor