Medicamente pentru copii

Cele mai vândute produse

BIOFLU PLUS JUNIOR SIROP*100ML Bioflu Plus Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale…
1735 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
Sirop Paxeladine 0,2%, Beaufour Ipsen, 125ml Paxeladine 2 mg/ml este indicat pentru tratamentul simptomatic al tusei uscate şi iritative la adulţi şi copii cu…
2146 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
Sirop Bioflu Junior, Biofarm, 100ml Bioflu Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale,…
1927 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.

27 produse

Produse

Coșul a fost actualizat
Spray nazal Olynth pentru copii 0,5 mg/ml, 10ml
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei
1x

Spray nazal Olynth pentru copii 0,5 mg/ml, 10ml

Medicamentul este utilizat pentru tratamentul de scurtă durată al congestiei nazale însoţite de secreţii nazale, asociate cu răceala sau sinuzita.
1880 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
1880 Lei
Coșul a fost actualizat
Bronhosolv 10mg/5ml solutie orala, Laropharm, 50ml
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

Bronhosolv 10mg/5ml solutie orala, Laropharm, 50ml

Ameliorează transportul bronşic, reduce tusea şi uşurează respiraţia.
842 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
842 Lei
Coșul a fost actualizat
Solutie orala Efferalgan pediatric 3%, Bristol-Myers Squibb, 90 ml
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

Solutie orala Efferalgan pediatric 3%, Bristol-Myers Squibb, 90 ml

Este indicat pentru tratamentul durerilor si/sau febrei, cum ar fi fi dureri de cap, migrene, dureri de dinti, dureri musculare.
2069 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
2069 Lei
Coșul a fost actualizat
COLDREX JUNIOR X 16 compr.film.
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

COLDREX JUNIOR X 16 compr.film.

Coldrex Junior conţine paracetamol. Nu se va administra concomitent cu alte medicamente care conţin paracetamol.
2481 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
2481 Lei
Coșul a fost actualizat
FERVEX COPII X 8 PLICURI
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

FERVEX COPII X 8 PLICURI

Fervex pentru copii plicuri este un medicament folosit pentru tratamentul simptomatic al rinitelor alergice si vasomotorii, racelilor si starilor gripale.
2821 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 99 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
2821 Lei
Coșul a fost actualizat
Rhinxyl Ha Copii 0.05% picături, Terapia, 10ml
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

Rhinxyl Ha Copii 0.05% picături, Terapia, 10ml

RHINXYL HA 0,5 mg/ml spray nazal, soluție aparține unui grup de medicamente pentru tratamentul bolilor nasului, numite simpatomimetice.
1827 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
1827 Lei
Coșul a fost actualizat
Nas si Gat Sirop, Cosmo Pharm, 125 ml
Ai în coș 0 stoc pentru 0 Lei

Nas si Gat Sirop, Cosmo Pharm, 125 ml

Eliberează tractul respirator de secrețiile neplăcute. Calmează mucoasa cavității bucale, a gâtului. Liniștește tusea. Gust natural de caramel.
3573 Lei
Nr. maxim de produse dintr-o comandă este 0 bucăți. Dacă vrei să cumperi mai multe, te rugăm să ne scrii pe contact@pilulka.ro.
3573 Lei