COLDREX JUNIOR X 16 compr.film.

Coldrex Junior conţine paracetamol. Nu se va administra concomitent cu alte medicamente care conţin paracetamol.

Coldrex Junior conţine paracetamol. Nu se va administra concomitent cu alte medicamente care conţin paracetamol.

Estimare livrare, marți 29. 11. mai multe informatii
5+ buc în stoc
22.54 Lei
  • Portfoliu diversificat, cu 20 000 produse Portfoliu diversificat, cu 20 000 produse
  • Cea mai bună drogherie Cea mai bună drogherie
  • Reduceri interesante Reduceri interesante

Adaugă o recenzie acestui produs

EAN 6421783091285
Brand Coldrex
Cod CIM W62839002
Numele original COLDREX JUNIOR X 16 compr.film.